Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Wichrowa

Wichrowa, Mosty, pomorskie

  • 880 000 zł
  • 1 001 m²
  • 879,12 zł/m²

Zdjęcie

Dominika Laprus-...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Wichrowa

Wichrowa, Mosty, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

880 000 zł

1 001 m²

879,12 zł/m²

Działka budowlana, ul. Wichrowa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

880 000 zł 1 001 m² 879,12 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 880 000 zł (879,12 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 001 m²
  •   kształt: kwadrat; długość: 30m; szerokość: 33m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: Partners International, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 727253

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DZIAŁKA 1001 M² Z PEŁNYM UZBROJENIEM - MOSTY, UL. WICHROWA

Regularny kształt | 7 km do Gdyni | Bliskość bazy sportów wodnych w Rewie i Mechelinkach | Kanalizacja i prąd na działce | Delikatesy w zasięgu spaceru

Działka budowlana o powierzchni 1001 m² położona jest przy ulicy Wichrowej w Mostach, w prestiżowej części gminy Kosakowo. (...)

Agent

Dominika Laprus-Koguciuk

736 259...

736 259 539

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

736 259...

736 259 539

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości