Działka budowlana, ul. Amarantowa
Amarantowa, Mosty, pomorskie
- 760 000 zł
- 1 001 m²
- 759,24 zł/m²
Paulina Kałduńsk...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Amarantowa
Amarantowa, Mosty, pomorskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Działka budowlana, ul. Amarantowa
Zaktualizowane: 14 maja 2026
760 000 zł 1 001 m² 759,24 zł/m²
kwadratMedia:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 760 000 zł (759,24 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 001 m²
- kształt: kwadrat; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: PORT POSZUKIWACZE NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: PN660552
Lokalizacja
- Adres: Amarantowa, Mosty, Kosakowo, pucki, pomorskie
- Otoczenie: las, łąka
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1001 m2 położona w nadmorskiej miejscowości - Mosty. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, dzięki czemu w zaledwie 15 minut samochodem dojedziemy do Gdyni, poruszając się pieszo w 20 minut dojdziemy do pięknej plaży w Mechelinkach, a w promieniu zaledwie 600 m jest przystanek autobusowy. Nie zabraknie również terenów zielonych, działka położona przy działkach, na których powstają nowe domy. (...)