Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Mosty

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Mosty

Mosty,pomorskie

1 590 000 zł212 m² 7 509,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom blisko morza - Mosty k. Rewy Na sprzedaż elegancki dom w zabudowie bliźniaczej z 2021 roku, położony w prestiżowej i spokojnej części miejscowości Mosty, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiązowa

Mosty,pomorskie

1 890 000 zł266 m² 7 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na tarasie, zapach morza unoszący się w powietrzu i ciszę, którą przerywa jedynie śpiew ptaków. Tak właśnie wygląda codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosty

Mosty,pomorskie

1 590 000 zł212 m² 7 509,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w Mostach w odległości 1km od plaży w Rewie. Spacer nad morze zajmuje zaledwie 15 minut! Cicha, nadmorska okolica umożliwia ucieczkę od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Mosty

Mosty,pomorskie

329 000 zł22 000 m² 14,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 3 działki w pakiecie o łącznej powierzchni 2,2h, położonej pomiędzy Mostami a Kazimierzem w gminie Kosakowo, powiat Pucki, 6 minut autem do morza. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Mosty

Mosty,pomorskie

200 000 zł13 580 m² 14,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna tylko W biurze onyx home! Zapraszamy do zakupu działki rolnej o powierzchni 13 580 m2, położonej w miejscowości Mosty, gm. Kosakowo, powiat Pucki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Mosty

Mosty,pomorskie

6 000 zł105 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Najważniejsze atuty: pełne umeblowaniecicha i spokojna okolica, w sąsiedztwie rezerwatu Mechelińskie Łąki usytuowanie nad Zatoką Pucką- bliskość plaż w Mechelinkach i Rewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Mosty,pomorskie

1 149 000 zł168 m² 6 839,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Z przyjemnością prezentujemy przestronny i zadbany dom w zabudowie szeregowej, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To nieruchomość łącząca solidną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworowa

Mosty,pomorskie

1 299 000 zł124 m² 10 458,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż - Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z widokiem na morze! Idealny dla rodziny z dziećmi Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosty,pomorskie

998 000 zł240 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Szukasz miejsca, które łączy spokój nadmorskiej okolicy z komfortem przestronnego domu? Ta nieruchomość w Mostach jest właśnie dla Ciebie! Opis nieruchomości Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Mosty

Mosty,zachodniopomorskie

169 000 zł28 m² 6 035,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w Mostach. Atrakcyjna oferta - mieszkanie o powierzchni 28 m2 zlokalizowane w niskim bloku wielorodzinnym w miejscowości Mosty. 1 pokój Kuchnia Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Mosty,pomorskie

998 000 zł240 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

- - na sprzedaż komfortowy, przestronny i w pełni wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, nadmorskiej miejscowości Mosty, zaledwie kilkanaście minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosty,pomorskie

879 000 zł98 m² 8 930,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Piękny dom (98,34m2) położony 800 metrów do morza! oferta w przygotowaniu. Dom w dwu poziomowy w segmencie środkowym położony w bardzo pięknej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Mosty,pomorskie

759 900 zł73 m² 10 409,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie 73 m , Kuchnia wyposażona w pełen zestaw agd. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym (18,23 m ), sypialni (12,48 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosty

Mosty,pomorskie

1 200 000 zł152 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 131,6 m (152 m po podłodze), położony na starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 414.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mosty

Mosty,pomorskie

765 000 zł100 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe położone w Mostach, gm.Kosakowo. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym (18,23 m ), sypialni (12,48 m ), sypialni (9,13 m ), sypialni (8,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosty

Mosty,pomorskie

980 000 zł127 m² 7 716,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronny dom szeregowy z garażem - Mosty, tylko 1 km od plaży w Mechelinkach! Jeśli marzysz o życiu blisko morza, w spokojnej i zielonej okolicy, ten dom w Mostach będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mosty

Mosty,pomorskie

710 000 zł888 m² 799,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona w nadmorskiej miejscowości turystyczno- letniskowej - Mosty, w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Miejsce to jest niezwykle kameralne, półgodzinny spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Mosty

Mosty,zachodniopomorskie

195 000 zł28 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 28 m , położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Mostów. To idealna propozycja dla singli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mosty,pomorskie

1 321 000 zł92 m² 14 358,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'przy Bukowej 25_1162' z ceną: 571 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mosty,pomorskie

1 312 000 zł106 m² 12 377,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'tomaszek III novum_1137' z ceną: 782 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosty,pomorskie

1 890 000 zł266 m² 7 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

Szukasz atrakcyjnego domu w okolicach Trójmiasta położonego w otoczeniu morza, przyrody oraz wszechogarniającej zieleni? Ta propozycja skierowana jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jarzębinowa

Mosty,pomorskie

660 000 zł704 m² 937,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Na sprzedaż uzbrojona działka o powierzchni 704 m2, położona w Mostach, ul. Jarzębinowa Mosty oferują mieszkańcom dostęp do licznych atrakcji przyrodniczych, takich jak Mechelińskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Mosty,pomorskie

1 249 000 zł168 m² 7 434,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Liściasta

Mosty,pomorskie

899 000 zł90 m² 10 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej (blźniak) w Mostach w sąsiedztwie rezerwatu Mechelińskie Łąki, tuż nad Zatoką Pucką. Dla kogo: nieruchomość idealna dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosty,pomorskie

1 890 000 zł266 m² 7 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Liściasta

Mosty,pomorskie

950 000 zł90 m² 10 613,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Przestronny dom wolnostojący w Mostach w sąsiedztwie rezerwatu Mechelińskie Łąki, tuż nad Zatoką Pucką. Dla kogo: nieruchomość idealna dla osób ceniących spokój i ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Mosty,pomorskie

2 990 zł80 m² 37,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Piętro w domu jednorodzinnym 80 mkw Osobne wejście Słoneczne balkon duży od połódnia mały od zachodu .Do morza 800mb Po remoncie Blisko szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olchowa

Mosty,pomorskie

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajmu 3-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze domu jednorodzinnego - bliźniaka. Doskonała lokalizacja - na obrzeżach Gdyni, blisko granicy z Rewą, w otulinie Nadmorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosty,pomorskie

915 000 zł112 m² 8 169,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom bliźniak w malowniczej miejscowości Mosty. Nieruchomość o powierzchni 154 m2 została wybudowana w 2025 roku, co gwarantuje nowoczesne rozwiązania oraz wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipowa

Mosty,pomorskie

1 160 000 zł135 m² 8 602,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie w Mostach. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym i drugim piętrze budynku z 2016roku. Budynek Nieruchomość wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rajska

Mosty,pomorskie

1 590 000 zł120 m² 13 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Piękny dom na sprzedaż w Mostach - Twoja oaza spokoju nad morzem! Nieruchomość położna jest w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych. Atuty nieruchomości: nowoczesny design oraz wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Mosty

Mosty,pomorskie

429 000 zł25 100 m² 17,09 zł/m²

 

 

 

Mosty,pomorskie

1 299 000 zł133 m² 9 777,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Wolnostojący drewniany dom w Mostach Malownicza miejscowość koło Rewy Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie spokój, bliskość terenów rekreacyjnych a jednocześnie dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosty

Mosty,pomorskie

4 490 000 zł362 m² 12 415,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:999 m²

Wyjątkowy, inteligentny dom wolnostojący dla najbardziej wymagających. Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, o powierzchni całkowitej pond 360 m2, wybudowany w oparciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosty,pomorskie

2 000 000 zł246 m² 8 130,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:756 m²

Na sprzedaż w pełni wykończony i wyposażony nowoczesny duży dom blisko morza z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Lokalizacja: dom znajduje się w Mostach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cedrowa

Mosty,pomorskie

750 000 zł73 m² 10 279,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak